• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • Iveco 80 12 Yedek Parça

Iveco 80 12 Yedek Parça

Iveco 80 12 Yedek Parça

Iveco 80-12 Yedek Parça


Iveco 80-12 yedek parça, orijinal olarak temin edildiği takdirde kamyonunuz ile kolayca uyum sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun çıkartmadan güvenli bir şekilde yol almanızı kolaylaştırmaktadır. Iveco yedek parça ihtiyacınız olduğunda ise alanında uzman bir firmayı tercih etmeniz durumunda orijinal parçalara ulaşabilirsiniz. Marş motorundan su pompasına kadar her türlü parçanın kolay bir şekilde bulunabileceği bu firmalar, kaliteli ürünleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Sadece araç üretici firmalarının garanti kapsamında olmayan yedek parçalar, ithalat yapan firmalar tarafından da güvence altına alınmaktadır. Kalite ve üretim konusunda uzman olan bu firmalar, orijinal yedek parçalara ulaşım konusunu kolay bir hale getirmektedir.

Iveco Eurotech Yedek Parça


Vinç ve kamyonet olarak tercih edilen Iveco Eurotech, çekici olarak da kullanılmaktadır. Ön tampon, komple hava tahliyesi ve hava kompresörü parçalarının değiştirilmesi ise orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Bu sayede Eurotech araç ile uyumlu olan parçalar, sürüş esnasında herhangi bir sorun meydana getirmemektedir. Ancak bazı firmaların sahte yedek parça satışı yapması aracınız ve sizin güvenliğiniz için tehlikeler oluşturmaktadır. Kullanılamayan parçaların yedek parçalar ile değiştirilmesi ise alanında profesyonel olan firmalar aracılığıyla yapılmalıdır. Bu sayede ekstra ücretler ödenmeden güven içerisinde yola çıkılabilmektedir. Her ne kadar orijinal olan yedek parçaların fiyatı daha yüksek olsa da görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirdikleri için her zaman daha çok avantaj sağlamaktadır.

Iveco Fren Merkezi Fiyatları


Fren merkezi, frenleme esnasında aracın durdurulabilmesinde büyük bir role sahiptir. Bu parçanın bozulması durumunda ise kaza yapma olasılığınız yüksektir. Bu yüzden böyle bir tehlike ile karşılaşmamak için Iveco aracınızın fren merkezini değiştirmeniz gerekmektedir. Aracın modeline göre değişen fiyatlar ise 200 TL’den başlayarak 1500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Aynı zamanda aracın modelinin özellikleri de fiyat değişimine neden olmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise her aracın farklı boyutlardaki fren merkezine ihtiyaç duymasıdır. Ayrıca kullanılacak olan parçanın orijinal olması da fiyatın artmasına sebebiyet vermektedir. Ancak fiyatı ne kadar olursa olsun orijinal parça tercih etmek, can ve mal güvenliğinizi için büyük bir öneme sahiptir.