• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • Iveco Daily Yedek Parça

Iveco Daily Yedek Parça

Iveco Daily Yedek Parça

Iveco Daily Yedek Parça


Iveco Daily yedek parça, Daily model aracın işlevini kaybeden ve çalışmayan parçaları için kullanılmaktadır. El fren telinden sis farına, rot başından yakıt filtresine kadar her türlü parçanın değişimi yapılabilmektedir. Bunlar dışında teker rulmanı, krank kasnağı, supap lastiği, ısıtma kutusu, şanzıman takozu, kontak termiği, su fıskiye motoru, kaput menteşesi, basınç sensörü, silecek, yağ kütük contası, buji, kızdırma bujisi, devir daim su pompası ve aks keçesi gibi pek çok parça da yedek parçalar ile değiştirilebilmektedir. Bu değişim sırasında dikkat edilmesi gerekilen konu ise yedek parçanın yan sanayi ya da orijinal olup olmadığıdır. Bu açıdan orijinal olan parçaların tercih edilmesi daha doğrudur. Bunun nedeni ise bu parçaların araç ile uyum yakalayabilmesi sonucunda yüksek performans göstererek çalışmasıdır.

Iveco Daily Yedek Parça Fiyatları


Aracınız için gerekli olan Iveco yedek parça fiyatları, parçanın modeline ve tipine göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak aks keçesi 250 TL; motor sıcaklık sensörü 32 TL; fren diski 180 TL; bijon somunu 6 TL fiyatlarında bulunabilmektedir. Öte yandan kızdırma bujisinin fiyatı 88 TL, su fıskiye motorunun fiyatı ise 79 TL’dir. Silecek süpürgesi ön takım 160 TL’den başlayan fiyatlara bulunabilirken; amortisör toz körüğü 40 TL’den başlayan fiyatlara bulunabilmektedir. Net bir fiyat bilgisinin olmayışının nedeni ise ürünlerin özelliklerinden dolayıdır. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi alabilmek için yedek parça satışı yapan bir firma ile iletişime geçmelisiniz.

Iveco Yedek Parça İzmir


İzmir ilinde bulunan ve Iveco yedek parça ihtiyacı olan kişiler için yedek parça temini sağlayan firmalar, Iveco marka aracın her türlü yedek parçasını satmaktadır. Ancak bu parçaların güvenilir olan bir firma aracılığıyla satın alınması gerekmektedir. Bunun nedeni ise orijinal parçanın satın alınmaması sonucunda ortaya çıkan sorunlardır. Orijinal yedek parçalar, araç ile tam uyum sağlamakta ve yüksek performans sergilemektedir. Bu yüzden değiştirilmesi gerekilen el fren teli, salıncak, rot başı, fren balatası, devir daim, yan gövde sinyali gibi bütün parçalar orijinal olan yedek parçalar ile değiştirilmelidir.