• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • Iveco Eurotech Yedek Parça Nedir?

Iveco Eurotech Yedek Parça Nedir?

Iveco Eurotech Yedek Parça Nedir? Iveco Eurotech yedek parça nedir sorusunun cevabı, bu model araç sahipleri için önemlidir. Vinç ve kamyonet olarak kullanılan Iveco Eurotech, çekici olarak da tercih edilir. Ön tampon, egzoz ve hava kompresörü parçalarının tamamı orijinal parçalarla değiştirilebilir. Sonuç olarak, Eurotech araca uyumlu parçalar sürüş sırasında sorun çıkarmaz. Ancak bazı firmalar tarafından taklit parça satışı, araçlar ve güvenlik açısından risk oluşturabilir. Kullanılamayan parçaların yedek parçalar ile değiştirilmesi bu konuda uzman bir firma tarafından yapılmalıdır. Bu şekilde hiçbir ek ücret ödemeden güvenle ayrılabilirsiniz. Yedek parça fiyatları başlangıçta daha yüksek olacaktır, ancak yükümlülüklerini yerine getirecek ve daha fazla avantaj getirecektir.

Orijinal Iveco Eurotech Yedek ParçalarıOtomobiller, üreticilerin inşaat için kullanabilecekleri belirli parçalar sağlar. Orijinal ambalajında ​​ürün numarası ile satılan kalite aralığındaki parçalara kalıtsal parça adı verilir. Iveco Eurotech yedek parça sadece otomobillere değil ithal otomobillere de uygulanabilmektedir. Üç orijinal parça var. OEM parçaları, orijinal üreticiyi belirtir. Araba üreticisinin markası listelenir. Özel kutusunda satılmaktadır. Araç benzeri bir ortamda üretilirler. OES parçası ise araç üreticisi tarafından üretilmemiştir, ancak araç üreticisi ürünü tanımlar. Sözleşmeli yedek parçaları olarak da bilinir. Hem OES hem de OEM parçaları aynı üretim sahasında üretilmektedir. Parçalar tamamen aynı olsa da fiyatlar, kutular ve ambalajlar açısından farklılık gösterir. Son olarak OEP parçaları, OEM olarak üreten aynı firmanın ihtiyaç duyduğu parçalardır. Bu anlamda orijinal yedek parça ile aynı kalitededir.

Iveco Eurotech Yedek Parça Seçimi


Iveco Eurotech yedek parça satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bu bakımdan yedek parçaların üretici tarafından belirlenen kalite limitlerini karşılaması gerekmektedir. Orijinal olmayan ürünler diğer orijinal ürünlere benzer ve bu durum yanıltıcı olabilir. Ürün başta diğerlerine göre biraz daha pahalı olsa da araçla uyumlu olduğu ve %100 çalışırken araca zarar vermediği için uzun vadede kullanışlılığını korur. Orijinal Iveco Eurotech yedek parçalarının seçimi, üretici kalitesine dayanmaktadır. Tüm Iveco Eurotech yedek parçaları, satış sonrası servis tarafından desteklenmektedir. Bu noktada satın alacağınız yedek parçaların orijinal olduğundan emin olmanız gerekmektedir.