• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • İveco Stralis Yedek Parça Fiyatları Ne Kadardır?

İveco Stralis Yedek Parça Fiyatları Ne Kadardır?

İveco Stralis Yedek Parça Fiyatları Ne Kadardır? İveco stralis yedek parça fiyatları; aracın arızasına, onarım ihtiyacına ve yedek parçanın çeşidine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. ASP Parts, iveco yedek parça çeşitlerini yüksek kaliteyle sunmaktadır.

Aracın arızasına, ihtiyacı olabilecek onarım malzemelerine göre yedek parça üretimi gerçekleşmektedir. Bu yedek parçalar sayesinde araçta meydana gelen hasarlar ve arızalar onarılmaktadır. Böylece aracın ömrü uzar ve sürüş deneyimi artar. 

İveco Yedek Parça Çeşitleri

ASP Parts’ta yer alan İveco yedek parça çeşitleri şu şekilde:

Debriyaj Seti 

Aracın harekete geçmesini sağlayan araba parçalarının tümü debriyaj setidir. Söz konusu bu parçalar baskı, balata ve bilyedir. 

Debriyajın yani baskı balatanın bitmesi, aracın fren sistemine zarar verir. Aracın performansı düşer ve ilerleyen süreçlerde aracın çalışması zorlanır. Bu sorun giderek büyürse özellikle güvelik açısından büyük sorunlar ortaya çıkabilir. 

İveco debriyaj seti yenilemek için ASP Parts Yedek Parça ile iletişime geçebilirsiniz. 

Fren Merkezi

Fren sisteminde bulunan bileşen fren merkezi olarak adlandırılmaktadır. Güvenlik duvarının yakınındadır. 
Güvenlik duvarından fren hidroliğinin sızması, frenlerin olması gerektiği gibi tepki vermemesi gibi sorunlar fren merkezi ile alakalıdır.

İveco aracınızda bu sorunlar meydana geliyorsa ASP Parts’tan yedek parça temin edebilirsiniz. 

Devirdaim Pompası

Aracın motor sıcaklığını dengede tutmaya yarayan yedek parçadır. 
Devirdaim parçasının arızalanması aracın soğutma işlemini bozar. Aynı zamanda eskiyen devirdaim pompaları contalar ve keçe su kaçırabilir. 
Bu sebeple devirdaim pompasının düzenli aralıklarla kontrolünün sağlanması gerekmektedir. 

Devirdaim pompası temin etmek için ASP Parts ile iletişime geçebilirsiniz. 

Hava Filtresi 

Hava giriş kısmında yer alan hava filtresi, havayı toz ve kirden arındırmakla görevlidir. Bu filtrenin artık görevini yerine getirememesi durumunda toz ve topraktan dolayı araç zarar görür.

Hava filtresinin bu sebeple düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Fazla tıkanmış filtreler artık işlevini yerine getiremez ve araca daha büyük hasarlar oluşturur.

İveco hava filtresi değişimi için ASP Parts’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

ASP; İveco araçlarınızın bütün arızalarını onararak gerekli bakım ihtiyaçlarını karşılar. Böylece aracınız ilerleyen süreçlerde daha büyük sorunlara yol açmadan tamir edilmiş ve bakımı yapılmış olur. 

Aracınızın ömrünü uzatmak, sürüş performansını ve güvenliğini arttırmak amacıyla düzenli bakımını aksatmayın. 

İveco Stralis Yedek Parça Fiyatları Ne Kadardır? başlıklı makalemizden memnun kaldıysanız İveco Orijinal Yedek Parça İhtiyaçlarınız İçin: ASP Parts yazımıza da göz atabilirsiniz.