• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • Iveco Yedek Parça

Iveco Yedek Parça

Iveco Yedek Parça

Iveco Yedek Parça


Iveco yedek parça sinyalden mazot filtreye, yağ filtresinden stop lambasına kadar her türlü parçanın değişimi için kullanılmaktadır. Iveco marka araç modelleri için temin edebileceğiniz bu yedek parçalar orijinal ekipmanlardan oluşmaktadır. En kaliteli ve güvenilir yedek parçalara ulaşabilmek içinse yaşadığınız bölgede bulunan Iveco servislerini araştırmalısınız. Bu sayede şanzıman ventili, dörtlü dağıtıcı ventil, fren ana merkezi, hava kurutucu, kayış, kablon keçesi, ön ya da arka şase amortisoru gibi ihtiyacınız olan tüm yedek parçalara orijinal olacak şekilde erişebilirsiniz. Aynı zamanda bu firmalar, sol ve sağ reflektör, tampon, cam krikosu, kapı içi kilit, kapı dış açma kolu, kabin yayı gibi parçaların da değişimini yapmaktadır.

Iveco Yedek Parçaları Fiyatları


Aracınız için ihtiyacınız olan yedek parçaların fiyatları araç modeline ve yedek parçaların orijinal olup olmamasına göre değişim göstermektedir. Kızdırma bujisi 14 TL’den başlayarak 94 TL’ye kadar ulaşmaktadır. Yakıt filtresi 37 TL ila 168 TL arasında satılmaktadır. Sis farı ise 270 TL ya da 405 TL’ye satın alınabilmektedir. Oksijen sensörü fiyatları ise 337 TL ila 1103 TL arasında bulunabilmektedir. Kontak termiği fiyatı 216 TL’dir. V kayışı 78 TL ve 182 TL bandındadır. Tüm bu yedek parçaların fiyat değişimlerinin nedeni ise orijinal ya da yan sanayi olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak aracınızın bozuk olan parçalarını değiştirirken orijinal yedek parçaları satın almaya dikkat etmelisiniz. Bu sayede satın aldığınız parçalar aracınızla uyum sağlayarak herhangi bir sorun yaratmazlar.

Iveco Kamyon Vites Şeması


Iveco yedek parça kapsamında bulunan şanzıman malzemeleri, kamyon vites şeması için gerekli olan parçalar için kullanılmaktadır. Bu açıdan vites kolu, vites topuzu, baskı kömürü, bilya segmanı, baskı kömür segmanı, bilyalı vites kolu, vites kumanda mili, vites kilitleme, vites arayıcı mafsal ve vites mafsal komple gibi parçaların değişimi yapılabilmektedir. Doğru vites değişimi yapılmadığı zamanlarda bozulan şanzıman malzemeleri, orijinal yedek parçalar ile değiştirildiğinde eskisi gibi olabilmektedir. Ayrıca vites kol supportu, vites aktarma rulmanı, vites alt yuva fiberi, vites alt yuva yayı, vites alt yuva, vites fludu gibi parçalar da değiştirilebilmektedir.