• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • Iveco Yedek Parça Ankara

Iveco Yedek Parça Ankara

Iveco Yedek Parça Ankara

Iveco Yedek Parça Ankara


Iveco Yedek Parça Ankara, minibüs, kamyon ve kamyonetinizin değişmesi gereken parçaları için orijinal yedek parçalara ulaşmanızı sağlamaktadır. Özellikle farklı olan parçalar ile uyumun yakalanması için orijinal parça gerekmektedir. Özellikle Ankara’da bulunan yedek parça firmaları sayesinde daha hızlı ve kolay bir şekilde yedek parça temini yapılabilmektedir. Bu sayede Iveco Eurocargo, Iveco Eurotech, Iveco Stralis ve Iveco Trakker araçlarına gereken yedek parçalara erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca Iveco yedek parça kullanarak araçtan en yüksek verim alınabilir. Bu ürünlerin en büyük özelliği ise yedek parçaların üretiminde en son teknolojinin kullanılmasıdır. Aynı zamanda kalite testlerinden başarıyla geçen bu ürünler, yıllar boyunca yüksek performans sağlayabilmektedir. Bu sayede ekstra masraf yapma durumunu ortadan kaldırmaktadır.

Iveco Stralis Yedek Parça


Nakliyecilik konusunda büyük kolaylıklar sağlayan Stralis, yenilikçi bir teknolojiye sahiptir. Stralis için gerekli olan yedek parçaların hepsi ise orijinal olacak şekilde temin edilmektedir. Kasnak kayıştan yakıt pompasına kadar her türlü parça için üretilen orijinal yedek parçalar, klima radyatörü ve basamak parçaları için de üretilmektedir. 430/450 Stralis turbo, Stralis turbo vgt valf, ön tampon, debriyaj alt merkez, hava kurutucu valf komple, su bidonu, 430/450 Stralis direksiyon pompası, hava kompresörü, debriyaj seti, fren ana merkez, yağ pompası, marş dişlisi, devir daim, marş motoru ve termostat gibi gereken parçalar, Iveco yedek parça temini sağlayan firmalar aracılığıyla yapılabilmektedir.

Iveco Toptan Yedek Parça


Iveco kamyon için toptan yedek parça temin etmek, oldukça avantajlı bir seçenektir. Böylelikle kamyonunuz için gerekli olan bütün parçaları toplu bir biçimde satın almanız durumunda daha ekonomik bir yol tercih etmiş olursunuz. Güvenilir olan bir firmadan alışveriş yapmanız sonucunda ise herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Güneşlik kenar lamba, sensor süspansiyon hava, yağ soğutucu, dörtlü düğme, sensor vgt turbo, kol subap tuşu, yatak eksantrik mili, valf yağ basınç, kenar yatak, yatak ana std, piston sekman pim ve ön tampon alt karlık gibi parçaların çoğunun kullanılamaz olması durumunda toptan yedek parça satın alarak bütçenizi zorlamazsınız.