• Anasayfa /
 • Duyurular/
 • Iveco Yedek Parça Ankara Firması ASP’den Alınır!

Iveco Yedek Parça Ankara Firması ASP’den Alınır!

Iveco Yedek Parça Ankara Firması ASP’den Alınır!
Iveco yedek parça Ankara ilinde özellikle Ostim, İvedik ve Yenimahalle semtlerinde tedarik edilmektedir. Çünkü bu mevziler, üretim ve sanayinin yoğun olduğu bölgelerdir. 
 
ASP Parts Yedek Parça olarak 1980 yılından bu yana toptan ve perakende olmak üzere fıat ve iveco tır yedek parçaları, iveco jeneratör, deniz motorları ve case, new holland, dıecı iş makineleri, tarım makineleri motorları alanında orijinal ve ithal yedek parça hizmeti vermekteyiz. Temel prensibimiz, müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sunmaktır. 
 
Otomobil, kamyon, kamyonet gibi motorlu araçların değişmesi gereken parçalarına ulaşmanız için hizmet vermeye devam ediyoruz. İhtiyacınız olan yedek parçalara hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde temin etmenizi sağlıyoruz. 
 
Böylece Iveco Eurotech, Iveco Stralis, Iveco Eurocargo ve Iveco Trakker araçları için gerekli yedek parçalara hızlıca erişmeniz mümkün. Iveco yedek parça üretiminde son teknolojileri kullanmaya özen gösteriyoruz. 
 
Ürünlerimiz kalite testlerinden geçmeden satışa sunulmaz. Bu sayede aracınızdan en yüksek verimi alarak rahatlıkla uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Ekstra masraflar yapmanıza da gerek kalmaz. 
 

Ankara Iveco Yedek Parça Türleri

1- Iveco Stralis Yedek Parça 

Stralis yedek parçalar, nakliye ve taşımacılık alanında büyük kolaylıklar sağlar. Stralis yedek parçaları, yenilikçi bir teknolojiye sahip özelliktedir. Gerekli olan yedek parçaların tümü orijinal olarak temin edilir. 
 
Üretilen her türlü yedek parça; kasnak kayıştan yakıt pompasına, klima radyatöründen basamak parçalarına kadar çok sayıda üretilir. 
 
Firmalar Stralis turbo vgt valf, 430/450 Stralis turbo, debriyaj alt merkez, ön tampon, su bidonu, hava kurutucu valf komple, debriyaj seti, fren ana merkez, 430/450 Stralis direksiyon pompası, yağ pompası, hava kompresörü, devir daim, marş motoru, marş dişlisi ve termostat gibi gerekli parçalar yedek parça hizmeti veren firmalar tarafından tedarik edilir. 
 

2- Iveco Toptan Yedek Parça 

İveco kamyonlar için toptan bir yedek parça temini sağlamak oldukça faydalı olacaktır. İhtiyacınız olan gerekli tüm parçaları toplu bir şekilde satın alarak daha hesaplı bir alışveriş yapmış olursunuz. Satın aldığınız firma güvenilirse herhangi bir sorunla da karşılaşmazsınız. 

Yağ soğutucu, dörtlü düğme, sensor süspansiyon hava, güneşlik kenar lamba, kol subap tuşu, sensor vgt turbo, valf yağ basınç, yatak eksantrik mili, kenar yatak, ön tampon ve piston segman pim ve alt karlık gibi parçalar kullanılamayacak duruma geldiğinde toptan bir yedek parça alımı yaparak bütçenizi zorlamış olmazsınız. 

3- Iveco 80-12 Yedek Parçaları  

Iveco 80-12 yedek parçalarını orijinal olarak temin ettiğinizde ıveco kamyonlara kolayca uyumlu olur. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan güvenli bir şekilde seyahatlere çıkabilirsiniz. Iveco yedek parçaya ihtiyacınız varsa alanında uzman bir firmadan orijinal parçalar tedarik edebilirsiniz.  Bu sayede ihtiyacınız olan ürünlere de kolayca ulaşabilirsiniz. 

4- Iveco Daily Yedek Parçaları 

Iveco Daily yedek parçalar, çalışmayan günlük otomobil parçalarını tedarik etmek için üretilmektedir. El freni hatları, sis farları, kablo başlıkları ve yakıt filtreleri bunlardan bazılarıdır. 
 
Bunların yanı sıra kaput menteşeler, su enjeksiyonlu motorlar, krank mili kasnakları, şanzıman takozları, subap lastikleri, ısıtıcı gövdeleri, ateşleme termostatları, basınç sensörleri, muhtelif tekerlek yatakları, bujiler, kızdırma bujileri, yağ kütük keçeleri, sirkülasyon suyu pompaları, cam silecekleri, miller gibi birçok parça yenisiyle değiştirilebilir. 
 
Iveco yedek parça alırken parçaların orijinal olup olmadığına dikkat edin. Çünkü orjinal parçalar araçlara tam olarak uyum sağlar ve verimli bir şekilde çalışırlar. 

5- Iveco Eurotech Yedek Parçaları

Iveco yedek parçaların üretildiği bir diğer model Eurotech model araçlardır. Havalandırma parçaları orjinal parçalardan üretilmiştir. Bu sayede problem yaşama olasılığınız olmaz. Eurotech yedek parça alırken sahte ürün satışı yapan satıcılara karşı dikkatli olun. Aksi halde az maliyetle alayım derken güvenlik riskleri ile karşılaşırsınız ve masrafınız katlanır. Bu sebeple güvenilir firmalardan alım yapmak çok önemli. 
 

Iveco Yedek Parça Ürünleri Nelerdir?

Araçlar için çoğunlukla imal edilen yedek parçalar şunlardır:
 
 • Süspansiyon ve direksiyon parçaları
 • Elektrik ve aydınlatma parçaları
 • Şanzıman ve diferansiyel parçaları
 • Oto bakım ve yağlar 
 • Fren ve debriyaj parçaları
 • Motor ve yakıt parçaları
 • Aksesuarlar ve tuning
 • Soğutma ve filtreler

Yedek Parça Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Yedek parçalar, kullanılmış araçların değerini etkiler. Bu nedenle orjinal parçalar almak daha mantıklı olacaktır. 
 • Parçaların dış görünüşüne değil kalitesine bakın.
 • Üretici veya satıcı garanti veriyor mu, buna dikkat edin. 
 • Yedek parçalar, aracın yapısına uygun mu değil mi dikkat edin. 
Iveco yedek parça Ankara Firması ASP’den Alınır! Başlıklı yazımızdan memnun kaldıysanız Iveco Fren Merkezi Fiyatları Ne Kadardır? Yazımıza göz atabilirsiniz.