• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • İveco Yedek Parça İncele

İveco Yedek Parça İncele

İveco Yedek Parça İncele

İveco Yedek Parçaları

 
İveco Eurotech, Stralis, Eurocargo ve Trakker marka araçlar için İveco yedek parça önemlidir. Bunun nedeni, bu araçların işlevsel olmayan parçaların değiştirilmesini gerektirmesidir. Özellikle İveco otomobillerinde uzun yol yapanlar, kamyonlarının güvende olmasını ister. Bu nedenle İveco Eurocargo'nun sol ve sağ farlarını ve debriyajını değiştirebilirsiniz. Eurotech araçlarında tüm havalandırma, ön tampon ve hava kompresörü parçaları değiştirilebilir. Tracker modelleri orijinal yedek parça karşılığında su bidonları kullanır. İveco Stralis arabalarında birçok değiştirilebilir parça bulunur. Bu parçalar ön tamponlardan sirkülasyon filtrelerine ve radyatörlere kadar geniş bir yelpazede mevcuttur.

İveco 80-12 Yedek Parçaları

 
İveco 80-12 yedek parçaları, orijinal olarak tedarik edildiğinde kamyonlarla kolayca uyumludur. Bu, herhangi bir sorun yaşamadan güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlayacaktır. İveco yedek parça ihtiyacınız varsa veya bu konuda uzmanlaşmış bir firma istiyorsanız orijinal parça tercih edebilirsiniz. Bu sayede kolay bulunabilen su pompalarına kadar, yüksek kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. İthalatçılar, yalnızca otomobil üreticisinin garantisi kapsamında olmayan parçaları kapsar. Kalite ve üretim konusunda uzman olan işletme, orijinal yedek parçaya erişimi kolaylaştırmaktadır.

İveco Stralis Yedek Parçaları

 
Taşıma için çok pratik olan Stralis, ileri teknoloji ile donatılmıştır. Stralis için gerekli tüm yedek parçalar orijinal haliyle sağlanmaktadır. Kayış kasnaklarından akaryakıt pompalarına kadar her türlü parça için tasarlanan orijinal parçalar, klimalardaki radyatör ve step parçalar için de tasarlanmıştır. 430/450 Stralis Turbo, Stralis 430/450 direksiyon pompası, debriyaj, ana fren, ön tampon, hava kurutucu valf grubu, su tamburu, alt debriyaj mili, Stralis Turbo vgt valf, hava kompresörü, yağ pompası, marş dişli kutusu, termostatlar vb. İveco satış sonrası tedarikçileri tarafından üretilebilir.

İveco Daily Yedek Parçaları

 
İveco Daily yedek parçaları, işlevini yitirmiş ve çalışmayan günlük otomobil parçaları için kullanılmaktadır. El freni hatlarından sis farlarına, kablo başlıklarından yakıt filtrelerine kadar her şey değiştirilebilir. Bunun yanı sıra su enjeksiyonlu motorlar, kaput menteşeler, muhtelif tekerlek yatakları, krank mili kasnakları, şanzıman takozları, ateşleme termostatları, supap lastikleri, ısıtıcı gövdeleri, basınç sensörleri, cam silecekleri, yağ kütük keçeleri, bujiler, kızdırma bujileri, sirkülasyon suyu pompaları, miller ve diğer birçok parça satış sonrası parçalarla değiştirilebilir. Bu değişikliği yaparken dikkat edilmesi gereken bir konu da İveco yedek parça alırken yedek parçanın orijinal parça olup olmadığıdır. Bu bağlamda, orijinal parçayı tercih etmek daha iyidir. Sebebi ise bu parçaların araçlarla uyumlu olması ve yüksek verimle çalışmasıdır.

İveco Eurotech Yedek Parçaları

 
İveco yedek parça konusunda önemli olan bir diğer model Eurotech modelleridir. Ön tampon tamamen havalandırmalıdır ve değiştirilen hava kompresörü parçaları orijinal parçalardan yapılmıştır. Bu sayede Eurotech otomobillerle uyumlu parçalar sürüş sırasında sorun çıkarmayacaktır. Ancak bazı şirketler tarafından sahte parça satışı, araçlar ve güvenlik açısından risk oluşturmaktadır. Bu yüzden yedek parça değişimi mutlaka alanında uzman bir firma tarafından yapılmalıdır. Bu şekilde herhangi bir ek ücret ödemeden güvenli bir şekilde sürüşe devam edebilirsiniz.

İveco Yedek Parçası Satın Alırken Dikkat Edilecekler

 
İveco yedek parça satın alırken dikkat edilmesi gerekilen birkaç konu vardır. Bu açıdan yedek parçalar, üretici tarafından belirtilen kalite sınırları içinde olmalıdır. Orijinal olmayan ürünler, tıpkı diğer orijinal ürünler gibi görünür ve yanıltıcıdır. Orijinal ürün diğerlerinden biraz daha pahalıdır ama yine de araca uyumlu olduğu için uzun vadede faydalıdır ve yaptığı işin %100'ünde araca zarar vermez. Üreticinin kalitesine ve profesyonel teknisyenlerden oluşan bir ekibe dayalı olarak orijinal İveco parçalarının seçilmesi, aracınızın her zaman en iyi performansta çalışmasını sağlar. Tüm İveco ürünleri ve hizmetleri, satış sonrası hizmeti tarafından desteklenmektedir. Bu açıdan satın alacağınız yedek parçaların orijinal olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamazsınız.

İveco Orijinal Yedek Parçaları

 
Otomobiller, üreticilerin inşaatlarında kullanabilecekleri belirli parçalar sağlar. Kendi ürün numarası ile orijinal ambalajında ​​satılan kalite aralığındaki parçalara kalıtsal parçalar denir. İveco yedek parça sadece araca değil, ithal edilen araca da uygulanır. 3 adet orijinal parça bulunmaktadır.
  • OEM parçalar: Orijinal üreticiyi anlamına gelmektedir. Otomobil üreticilerinin ticari markaları listelenmiştir. Özel kutusunda satılmaktadır. Araç benzeri bir ortamda üretilirler.
  • OES Parçaları: Bu parça otomobil üreticisi tarafından üretilmemiştir, ancak otomobil üreticisi ürünü tanımlar. Ayrıca sözleşmeli yedek parça olarak da adlandırılır. OES ve OEM parçalar aynı üretim sahasında üretilmektedir. Parçalar tamamen aynı, sadece fiyat, kutu ve ambalaj farklıdır.
  • OEP Parçaları: Bu ürünü tam olarak OEM ile aynı şekilde üreten firma tarafından talep edilen parçalardır. Bu açıdan A kalitedir ve orijinal yedek parçalar ile eşdeğerdir.


İveco Yedek Parça Fiyatları

 
İveco yedek parça firmaları, değiştirilmesi gereken minibüs, kamyonet ve kamyonlar için orijinal yedek parçalar sunmaktadır. Özellikle orijinal parçaların diğer parçalarla uyum sağlaması gerekmektedir. Bu açıdan yedek parça tedarikçileri aracılığıyla yedek parça temini daha hızlı ve daha kolay yapılabilmektedir. Böylece Iveco Eurocargo, Iveco Stralis, Iveco Eurotech ve Iveco Trakker araçları için gerekli yedek parçalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Iveco yedek parçaları ile aracınızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bu ürünün en önemli özelliği yedek parça imalatında en son teknolojiyi kullanmasıdır. Aynı zamanda kalite testinden geçen bu ürünler, uzun yıllar yüksek performans gösterebilir.