• Anasayfa /
  • Duyurular/
  • İveco Yedek Parçaları

İveco Yedek Parçaları

İveco Yedek Parçaları

İveco Yedek Parça


İveco yedek parça, Iveco marka araç olan Eurotech, Stralis, Eurocargo ve Trakker araçları için büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bu araçlarda işlevini kaybeden herhangi bir parçanın değiştirilmesi gerekmektedir. Özellikle Iveco araçları ile uzun yol şoförlüğü yapan kişiler, kamyonlarının güvenli olmasını istemektedir. Bu yüzden Iveco Eurocargo için sağ ile sol far ve debriyaj seti değişimi yapılabilmektedir. Komple hava tahliyesi, ön tampon ve hava kompresörü parçaları ise Eurotech araçlarda değiştirilebilmektedir. Trakker modelindeyse su bidonu parçası, orijinal yedek parça ile değiştirilerek kullanılmaktadır. Iveco’nun Stralis aracında ise pek çok parçanın değişimi yapılabilmektedir. Bu yedek parçalar ise ön tampondan devir daime, filtrelerden radyatöre kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

İveco Yedek Parçaları Fiyatları


İveco yedek parça fiyatları, parçanın ne olduğuna göre değişim göstermektedir. Ancak el fren teli 25 TL civarında; yakıt borusu 115 TL civarındadır. Yakıt pompasının fiyatları ise 700 TL’den başlamaktadır. Sol ya da sağ rot başı ise 35 TL, ön ya da arka fren balatası 195 TL’dir. Ortalama 235 TL ila 350 TL fiyatında olan devir daim, 200 TL’nin altındaki bir fiyatta da satın alınabilmektedir. Yakıt filtrelerinin fiyatı ise 55 TL ila 170 TL arasında bulunabilmektedir. Fiyatlardaki değişimlerin nedeni ise, araç modellerin özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden net fiyat bilgisi alabilmek için çevrenizde bulunan bir yedek parça firmasından bilgi alabilirsiniz.

İveco Daily Yedek Parça


Iveco’nun Daily modeli için gerekli olan yedek parçalar, silecek, ön far, arka ya da ön stop lambasından oluşabilmektedir. Aynı zamanda motor, şanzıman, debriyaj, filtre, aydınlatma, elektrik, fren, soğutma, yakıt, tel, arka aks, ön aks direksiyon, kaporta ve defransiyel aksamlarının da değişimi yapılabilmektedir. Aracınız için gerekli olan tüm yedek parçaları ise yedek parça satışı yapan firmalardan satın alabilirsiniz. Eğer bu parçaların orijinal olmasını istiyorsanız, bunun için sektörde güvenilir olan bir firma tercih edilmelidir. Böylelikle hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Daily yedek parçaları, orijinal oldukları için herhangi bir sorunla karşılaşmanızı engellemektedir.